Три изюминки

Новорічна родзинка

Львів-Братислава-Відень-Будапешт-Львів

 • 3 ночівлі в Братиславі
 • можливість відкриття багаторазової шенгенської візи

29.12.2013 по 02.01.2014

29.12.2013 15:00 екскурсія по Львову + чашечка кави. 20:00 Виїзд до Братислави.
30.12.2013 Сніданок . Приїзд до Братислави . Оглядова екскурсія. БРАТИСЛАВА - столиця Словаччини , що мальовничо розкинулася на берегах величного Дунаю , знаходиться в самому серці Європи - всього 16 км відділяють Братиславу від австрійського кордону , 50 км від Відня і 160 км від Будапешта .. У неї є своя особлива атмосфера змішання тихою старовини і сучасної киплячій життя , і вона по-своєму прекрасна. Словаки гордо називають свою столицю " перлиною на Дунаї " . Цілком можливо , що австрійці так само називають Відня, а угорці - Будапешт . Але Братислава з повним правом може зватися коштовністю . Можливо, не найбільшою, не самою блискучою . У цього міста є скромна вишуканість , яка часто дорожче , ніж найяскравіший блиск. в милих петляючих вуличках древнього центру немає настирливої туристської гармидеру , шуму й гамору . Тут все якось по -домашньому , спокійно і уютно.Братіслава - наймолодша столиця Європи , проте історія її налічує більше тисячі років. Вона тричі ставала столицею : в 1291 році отримала привілеї королівського міста , пізніше майже 250 років Братислава була столицею могутнього угорського королівства , місцем коронації королів та імператорів Австро -Угорщини , тут свого часу побував російський цар Петро I , а перші свої концерти юний Моцарт давав саме в королівському замку Словаччини І за Вашим бажанням дегустація словацьких вин. ( 20 €) .. Поселення в готелі. Ночівля .
31.12.2013 Сніданок . Екскурсія у Відень ( факультативно 35евро/25евро ) . Відень- місто розкішних палаців і величних площ , мальовничих вуличок і численних скверів. Відень - стародавнє місто з гучним ім'ям , яке пробуджує мрії . Столиця на Дунаї є сумішшю старизни і сучасності , високого мистецтва і кічу. Це місто художників і цінителів мистецтва. Колишня резиденція імператорів сім'ї Габсбургів не може поскаржитися на брак пам'яток мистецтва та історії. Споруда Карлськірхе є найзначнішою церквою у стилі бароко у Відні. Будівля Ратуші, побудована в період з 1872 по 1883 р., представляє новоготіческій стиль . Ви побачите палаци в стилі бароко і вражаючі будівлі кайзерівських часів , проїдете по живописних середньовічним провулках . Вони належать "старої" Відні так само , як і готичний собор Св. Стефана, палата скарбів Хоффбург , Іспанська школа верхової їзди , всесвітньо відомий палац Шенбрунн. Віденські торговці дивують гостей різноманітністю товарів і сувенірів. Універмаг " Шіпекк " - рай для любительок модних прикрас. Без кофейнін важко уявити собі життя Відня . У затишному кафе можна дізнатися останні новини , себе показати і на людей подивитися. Найбільш відомі " Демель " , де збирається сама строката публіка , " Захер " , де панує атмосфера респектабельності і подають знамениті фірмові тістечка , " Можлива екскурсія в Шенбрунн ( факультативно 20 євро ) Повернення в Братиславу . Ночівля .
01.01.2014 З НОВИМ РОКОМ!!  Сніданок. Переїзд в Будапешт(факультативно 35евро/30евро). Будапешт ... Назва угорської столиці багато хто асоціює з іншою назвою: "Перлина Дунаю". Однак мало хто знає, наскільки влучно цю назву. Ви оціните це самі, коли підніміться на Замковий Холм, і кине раптом поглядом його прекрасні будівлі, величні мости і відходять від них алеї - тоді ви зрозумієте, що бачите дійсно один з найкрасивіших міст нашого континенту. Відвідання купалень «Сечені» (10-12 євро). Повернення в готель в Братиславі. Ночівля.
02.01.2014 Сніданок. Виселення з готелю. Повернення в Україну. По дорозі відвідання супермаркету. Приїзд до Львова до 24:00

Вартість туру: 199 євро

У вартості туру: Додатково оплачується:
 • Проїзд автобусом єврокласу
 • Проживання в готелях 4 * з сніданками
 • Екскурсії по програмі
 • Супровід керівником групи
 • Віза - 35 євро + 20 грн
 • Медична страхівка - 35 грн
 • Вхідні квитки в музеї
 • Факультативні екскурсії та вхідні квитки в термальні джерела

Увага:

 • Оплата туру здійснюється в гривнях за комерційним курсом;
 • Туроператор залишає за собою право вносити зміни до програми туру, без зменшення загальної кількості послуг;
 • Мінімальна кількість туристів для проведення факультативних екскурсій 25 чоловік;
 • Турист несе відповідальність за псування майна в готелі і автобусі;
 • Кожні 3,5 - 4 години по шляху маршруту передбачені санітарні зупинки;
 • Туроператор не несе відповідальності за дії консульських та митних служб, а також корки на дорогах та погодні умови.